Salon Frankfurt 2013 | Produkcyjne BMW i8

BMW w końcu zaprezentuje produkcyjną wersję długo wyczekiwanego i8. Sportowa hybryda zadebiutuje we Frankfurcie

To specjalne BMW do nas nie dotrze

Historia i8 nie była usłana różami. W pewnym momencie Niemcy stwierdzili nawet, że jego studyjna wersja nie zostanie "przekuta" w seryjne auto. Na szczęście będzie inaczej. BMW już oficjalnie zapowiedziało debiut hybrydowego sportowca. Odbędzie się on na salonie samochodowym we Frankfurcie (wcześniejsze informacje o frankfurckim debiucie były jedynie domysłami).

Miejsce debiutu nie zostało wybrane przypadkowo. Targi we Frankfurcie to jedno z najważniejszych wydarzeń w motoryzacyjnym kalendarzu. A u kogo lepiej chwalić się nowościami niż u siebie?

Obok produkcyjnego i8 na stoisku BMW będzie można zobaczyć produkcyjne i3 , czyli pierwsze w pełni elektryczne auto w historii marki. Bawarczycy pochwalą się też nowym X5 (tutaj znajdziecie opis auta: Nowe BMW X5 ), koncepcyjnym Active Tourer Outdoor (szczegóły tutaj: BMW Concept Active Tourer Outdoor ) i prawdopodobnie koncepcyjnym M4. Można się spodziewać, że obok tych aut stanie również zwykła "czwórka", którą prezentowaliśmy Wam już wcześniej ( BMW serii 4 | Galeria ).

W załączonej galerii znajdziecie zdjęcia koncepcyjnego i8 Spyder.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.