Golf GTD i jego wpływ na Twoje życie | Wideo

Volkswagen wystartował z dużą kampanią reklamową Golfa GTD, na potrzeby której nakręcono kilka klipów. Wynika z nich, że wysokoprężny hot hatch może mieć ogromny wpływ na życie jego właściciela

Volkswagen postanowił wyłożyć karty na stół. Zła żona, głodne i obrażone dzieci oraz błyskawicznie rosnący brzuszek - to wszystko może spotkać właściciela nowego Golfa GTD. Same minusy? Jest jeden plus - gorący hatchback Volkswagena ułatwia poród. Zobaczcie sami.

 
 
 
 

O gorącym hatchbacku w wersji TDI wiemy już właściwie wszystko. Na przykład to, że silnik oferuje o 15 KM więcej niż w przypadku poprzednika (teraz 184 KM), że do "setki" rozpędza się w 7,5 sekundy oraz to, że podstawowa, trzydrzwiowa odmiana modelu kosztuje 112 690 zł. Wiemy też, że na liście wyposażenia standardowego znajdą się m.in. biksenonowe reflektory z funkcją doświetlania zakrętów, światła przeciwmgłowe, system XDS Plus (elektroniczna "szpera"), automatyczna klimatyzacja, siedem poduszek powietrznych i całkiem przyzwoity system multimedialny (5-calowy, dotykowy wyświetlacz w konsoli środkowej, radioodtwarzacz CD/MP3 z ośmioma głośnikami i złączem AUX IN).

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.