Wygraj iPad mini z "Top Gear"

Już 11 lipca na antenie BBC Knowlege rusza 20. seria ''Top Gear''. Z tej okazji ogłaszamy konkurs, w którym do zgarnięcia są cenne nagrody. Zasady są dziecinnie proste

Konkurs trwa od 11 do 22 lipca. Dwa dni po jego zakończeniu przedstawimy listę zwycięzców. Co trzeba zrobić, żeby się na niej znaleźć? To dziecinnie proste. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na pięć pytań zamkniętych związanych z ''Top Gearem''. Szóste (otwarte) pytanie pozwoli się Wam wykazać. Ci z Was, którzy odpowiedzą na nie w najbardziej interesujący sposób, zgarną nagrody. A jest o co walczyć!

Zdobywca pierwszego miejsca wygra iPada Mini i zestaw gadżetów ''Top Gear''. Zdobywca drugiego miejsca będzie się cieszył ze zdobycia iPada. Zdobywca trzeciego miejsca wzbogaci się o zestaw gadżetów ''Top Gear''.

Regulamin i szczegóły konkursu znajdziecie tutaj: ''Top Gear'' - konkurs .

"Top Gear" seria 20.

20. seria "Top Gear" powraca na antenę BBC Knowledge już 11 lipca. Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May pojawią się w sześciu niezwykłych odcinkach nadawanych w czwartki o 22:00.

W 20. serii "Top Gear" prowadzący będą ścigać się samochodami u wybrzeży Nowej Zelandii z jachtami Pucharu Ameryki. Przeprowadzą też skomplikowane badania naukowe, mające wyłonić najszybszą taksówkę świata. Co więcej, pomogą rozwiązać problemy gospodarcze Europy, przemierzając Hiszpanię w trzech ''samochodach za rozsądną cenę'' . Zmierzą się także z problemami klimatycznymi: zaprojektują samochód, który w czasie powodzi zmienia się w poduszkowiec. To nie koniec: sprawdzą, dlaczego wozy kempingowe cieszą się niesłabnącą popularnością i przeprowadzą testy Jaguara F-type, Range Rovera Sport oraz nowego piętrowego autobusu, który już wkrótce ma się pojawić na ulicach Londynu. Tym samym oddadzą cześć wyjątkowym maszynom, produkowanym obecnie w Wielkiej Brytanii.

BBC KnowledgeBBC Knowledge BBC Knowledge

W nowej serii na torze zobaczymy również takie pojazdy, jak BAC Mono, Ford Fiesta ST, Peugeot 208 GTI, Renaultsport Clio 200 oraz Mercedes SLS Black. Nie zabraknie także nowego ''samochodu za rozsądną cenę'', za kierownicą którego jak zwykle zasiądą największe gwiazdy.

Wielbicieli programu "Top Gear" na całym świecie czeka też nie lada gratka: cały tydzień wysokooktanowej rozrywki! BBC Knowledge pokaże ''Tydzień z Top Gear'', który potrwa od 19 do 25 sierpnia, a w jego ramach zaprezentowane zostaną zarówno najlepsze fragmenty poprzednich serii, jak i zupełnie nowe produkcje. Widzowie obejrzą m.in. ''Top Gear Top 41'', ''Top Gear Festival Sydney'' oraz ''Top Gear: Najgorszy samochód w historii'', w którym zobaczymy miażdżący test FSO Poloneza!

Top GearTop Gear Top Gear