Nowa Mazda 3 Sedan w całej okazałości

Wczoraj pokazaliśmy Wam kilka pierwszych zdjęć czterodrzwiowej Mazdy 3, dziś mamy obszerną galerię. Dzięki niej, możecie bardzo dokładnie przyjrzeć się japońskiemu kompaktowi

Mazda 3 | Prezentacja w Londynie

Okazuje się, że drobny wyciek oficjalnych zdjęć sprzed dwóch dni był tylko wierzchołkiem góry lodowej. Wczoraj, późnym popołudniem, w sieci można było już znaleźć obszerną galerię czterodrzwiowego kompaktu z Japonii. Nadwozie, kabina pasażerska, bagażnik. Jednym słowem, Mazda 3 Sedan nie ma już przed nami żadnych tajemnic.

No, prawie żadnych. Producent wciąż nie zdradził, jakiej pojemności bagażnik kryje się za oparciami tylnej kanapy. Wiemy za to, że paleta silników będzie identyczna z tą oferowaną w hatchbacku. W Europie do wyboru będą silniki benzynowe: 1.5 (100 KM), 2.0 (120 KM), 2.0 (165 KM) i turbodiesel 2.2 (150 KM). Na rynku amerykańskim Mazda będzie oferować dwa silniki benzynowe: 2.0 (155 KM) i 2.5 (184 KM), obydwa czterocylindrowe. Zależnie od wersji, moc będzie przekazywana na koła przednie za pośrednictwem sześciostopniowej skrzyni ręcznej lub sześciobiegowego automatu.

Nie chcesz jeździć autem "flotowym"? Sprawdź ceny Mazdy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.