Audi A3 Limousine od 100 370 zł

Najnowszy model Audi trafi do salonów we wrześniu, ale już dziś można składać na niego zamówienia. A3 Limousine - bo o nim mowa - jest dostępne w Polsce w cenie od 100 370 zł. Co dostajemy w zamian?

Audi RS5 Bocanegra | Galeria

Za nieco ponad 100 tys. zł otrzymujemy A3 w wersji sedan z silnikiem 1.4 TFSI sprzęgniętym z 6-biegową skrzynią manualną. W standardzie otrzymujemy m.in: - Zawieszenie "dynamiczne", - system ESC, - komputer pokładowy, - podłokietnik, - funkcję Start/Stop z systemem rekuperacji, - pięcioramienne obręcze kół wykonane ze stopów metali lekkich w rozmiarze 17 cali.

Nowością w ofercie jest możliwość zakupu promocyjnych pakietów, oferujących wyposażenie dodatkowe za niższą cenę. Przykład? Pakiet promocyjny "Comfort" zawiera elementy, które osobno są o połowę droższe niż w zestawie. Składają się na niego m.in. reflektory ksenonowe z LED-owymi światłami do jazdy dziennej, MMI radio, klimatyzacja elektroniczna, Audi sound system i Audi parking system.

Nie stać Cię na nowe? Wystarczy kilka tys. zł, by kupić używane Audi A3

Szczegółowy cennik Audi A3 Limousine powinien zostać opublikowany już wkrótce, ale już dziś można zestawić ceny sedana z hatchbackiem i wersją Sporback. W pierwszym przypadku, za A3 1.4 TFSI (122 KM; skrzynia manualna 6-biegowa) w bazowej wersji Attraction trzeba zapłacić przynajmniej 90 400 zł. Tak samo skonfigurowany Sporback to wydatek minimum 94 400 zł.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.