Masz Audi, pewnie zdradzasz żonę

Po samochodach ich poznacie. Brytyjski portal randkowy przeprowadził badania, które miało dać odpowiedź na pytanie, kierowcy jakich aut zdradzają najczęściej. W tym roku "wygrało" Audi

Audi RS5 Cabriolet od 434 970 zł

Aż 22,2% respondentów posiadających Audi przyznało, że zdradza swojego partnera/partnerkę. Jeśli zestawimy to z popularnym poglądem, że macho wybierają zazwyczaj czerwony lakier i czarną tapicerkę, to dziewczęta poszukujące partnera na stałe powinny wiedzieć właściciela jakiego auta lepiej unikać, albo przynajmniej dogłębnie prześwietlić. Na drugim miejscu znaleźli się posiadacze BMW (13,8%), którzy w zeszłym roku zdradzali częściej, niż kierowcy Audi. Trzecie miejsce zajęli posiadacze Mercedesów (8,7%), na które najwyraźniej trudniej coś wyrwać. Nieco wierniejsi są posiadacze Volvo (7,5%) i VW (5,7%).

Poszukując partnera/partnerki którzy, jak partia, nigdy was nie zdradzą, najlepiej wybrać kogoś jeżdżącego... Peugeotem. Zaledwie 0,4% właścicieli samochodów z lwem na masce przyznało się do zdrady. Odrobinę bardziej rozpustni okazali się posiadacze Renault (0,5%), Roverów (0,5%), Skód (1%) i Hyundaiów (1,5%).

Ewidentnie widać, że badania przeprowadzano na Wyspach. Rozwiązłość Francuzów, znana u nas od czasów Henryka Walezego, przełożyłaby się na zupełnie inne wyniki w kraju słynącym z rond i sprzedawców cebuli. Peugeot i Renault mieliby z pewnością mniej powodów do zadowolenia.

Czy właściciele Audi w Polsce mają podobny stosunek do zdrady? Zapraszamy do sondażu poniżej.

Jeżdżę Audi i...
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.