Citroen C4 Picasso od 73 900 zł

"Bardziej kompaktowy na zewnątrz i przestronniejszy w środku, a przy tym bardzo intrygujący stylistycznie. Taki jest nowy Citroen C4 Picasso" - tak pisaliśmy o francuskim minivanie po publikacji jego pierwszych zdjęć. Citroen właśnie pochwalił się jego cenami

Citroen na kieszeń Polaka. Oto ceny budżetowego sedana

Citroen C4 Picasso zbudowany jest na nowej, modułowej platformie stworzonej przez PSA (EMP2). Jeśli chodzi o wymiary, nowe wcielenie francuskiego minivana mierzy 443 cm długości, 183 cm szerokości i 161 cm wysokości. Jest zatem nieco krótsze i niższe od poprzednika (447x183x166 cm). Citroen zarzeka się jednak, że auto jest bardziej przestronne w środku. Między innymi za sprawą skróconego przedniego zwisu, szerzej rozstawionym kołom oraz większego rozstawu osi - było 273, jest 278 centymetrów. Większy jest również bagażnik. Standardowo oferuje on 537 litrów pojemności (wcześniej było to 500 l). Do 637 litrów można go powiększyć przesuwając tylne fotele maksymalnie do przodu.

Auto dostępne jest w czterech wersjach wyposażenia: Attraction (od 73 900 zł), Seduction (od 77 400 zł), Intensive (od 94 900 zł) i Exclusive (od 106 900 zł). W początkowej fazie sprzedaży, auto będzie dostępne wyłącznie w odmianie 5-osobowej.

Oto Citroeny, które można kupić za 10 tys. zł

Na liście wyposażenia standardowego znajdziemy m.in.: - System wspomagający ruszanie na wzniesieniu, - poduszki powietrzne kierowcy i pasażera, poduszki powietrzne boczne, poduszki powietrzne kurtynowe, - programowany regulator/ogranicznik prędkości, - 7-calowy ekran dotykowy, sterujący funkcjami samochodu (klimatyzacja, radio, etc.), - dwustrefową klimatyzację manualną, - radio z 6 głośnikami, - zestaw głośnomówiący Bluetooth, - gniazdo USB + gniazdo Jack, - szyby przednie i tylne sterowane elektrycznie, - ogrzewane lusterka boczne sterowane elektrycznie, - kierownicę obszytą skórą, - regulację kierownicy w dwóch płaszczyznach, - LED-owe światła dzienne.

Więcej o:
Copyright © Agora SA