Nowa Micra dla Europy

Na początku tego roku nową Micrę Nissan wprowadził do sprzedaży w Tajlandii. Teraz zaprezentowano wersję europejską

Co produkuje NissanCo produkuje Nissan Co produkuje Nissan Co produkuje Nissan?

Micra, która będzie oferowana od lata 2013 roku to lekko zmodernizowany model wersji z oznaczeniem K13, która jest w sprzedaży od 2010. Zupełnie nowy model Nissan zapowiedział na rok 2016. Powstanie od przy współpracy z Renault i będzie produkowany w Europie.

Facelifting aktualnej wersji wyszedł dość obszernie. Wystylizowano na nowo klosze przednich lamp i wlot powietrza. Zmiany również widać w obrębie halogenów, jak we wszystkich innych modelach logo Nissana otoczone jest chromowanym elementem. Nowy przód Micry prezentuje się zdecydowanie bardziej dynamicznie. Zmiany z tyłu nadwozia już nie są tak duże. Zmodyfikowano lekko zderzak i wygląd lamp. We wnętrzu największe zmiany widać na panelu środkowym.

Prawdziwe japońskie miejskie auto

Powiększyła się lista opcji. Za dopłatą otrzymamy nowe wzory aluminiowych felg, panoramiczny, szklany dach czy asystent parkowania. Pojawiły się nowe kolory nadwozia, a w bazowa wersji Visia otrzyma seryjnie montowaną elektryczną regulację szyb, ABS, ESP, wspomaganie, radio z CD i wyjściem UBS. Model Acenta wyposażony będzie w 15 calowe, aluminiowe felgi, halogeny i automatyczny włącznik świateł. Kto zamówi model Tekna dostanie Micrę z 16 calowymi, aluminiowymi felgami, asystentem parkowania, systemem Keyless-Go i 5,8 calowym dotykowym monitorem z nawigacją.

Niewiele zmieni się pod maską. W ofercie pozostaje 1,2 litrowa jednostka o mocy 80 KM i 98 KM. Mocniejszą wersję można zamówić ze skrzynią CVT. Ceny nowej Micry jeszcze nie są znane

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.