Najstraszniejsze BMW w historii?

Wyobraźcie sobie najbardziej drapieżne BMW jakie do tej pory widzieliście. A teraz rzućcie okiem na najnowszy projekt Dejana Hristova. No właśnie...

BMW Pininfarina Lusso Coupé

Aby uczcić setną rocznicę powstania firmy Rapp Motorwerke GmbH (z której później zrodziło się BMW), młody projektant z Macedonii postanowił stworzyć prototyp sygnowany imieniem jej założyciela. BMW Rapp Concept to dwumiejscowy, wyjątkowo drapieżnie naszkicowany roadster, który z wyglądu przypomina skrzyżowanie samochodu Batmana z mechanicznym rekinem.

Podobno to BMW też straszy

Ostry niczym brzytwa grill, gigantyczne koła, szczelnie wypełniające nadkola, wyraźnie zaznaczone "skrzela" w przednich błotnikach i tylny pas, w którym dominuje groteskowych rozmiarów dyfuzor nie pozostawiają wątpliwości, że to auto dla kierowców o mocnych nerwach. No i wyobraźcie sobie widok tego samochodu we wstecznym lusterku!

Niewielkie są jednak szanse na zaistnienie takiej sytuacji. Wątpliwe bowiem, aby BMW zdecydowało się wcielić w życie pomysł młodego projektanta. Czy duża to strata? W poszukiwaniu odpowiedzi zapraszamy do galerii nietuzinkowego prototypu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.