Concours d´Elegance Villa d´Este 2013 | Maserati Touring Bellagio Fastback - kombi ze schowkiem na broń

Podczas Villa d'Este dom aukcyjny RM wystawił na sprzedaż Maserati Touring Bellagio Fastback z 2008 roku. To Quattroporte Kombi, które zostało wyprodukowane tylko w czterech egzemplarzach

Superszybkie kombiSuperszybkie kombi Superszybkie kombi Superszybkie kombi

To wyjątkowe kombi na bazie Maserati zbudowała włoska firma specjalizująca się w przebudowie karoserii Touring Superleggera. Włosi mają w swojej ofercie np. Bemtleya Continentala GT również z przebudowanym tyłem w stylu dwudrzwiowego shooting brake. Wystawione na sprzedaż Maserati zostało wyprodukowane dla włoskiego finansisty Carlo Bonomi.

Co ciekawe Maserati Touring Bellagio Fastback swoją premierę świętowało podczas Villa d'Este w 2008 roku. Kombi ma elektrycznie regulowaną tylną kanapę, z oddzielnie wyznaczonymi siedziskami, lodówkę oraz dwa ekrany wmontowane w zagłówkach. Jednak najciekawszym ekstradodatkiem jest zamykany na klucz schowek umieszczony w podłodze bagażnika, w którym znajdują się cztery pistolety. Widać finansiści nie mają łatwego życia.

Wyjątkowe kombi napędzane jest 4,2 litrowym silnikiem V8 o mocy 395 KM. Za przeniesienie napędu odpowiedzialna jest 6 stopniowa, automatyczna skrzynia biegów. Taki zestaw pozwala na przyspieszenie do setki w czasie 5,2 sekundy i prędkość maksymalną 275 km/h. Cena. Maserati Touring Bellagio Fastback wynosi 120 000 euro.

Ile kosztuje używane Maserati

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.