Zapraszamy do zabawy: Europejki kontra Azjatki

Motoryzacja i dziewczyny to temat nierozłączny. Widać to na każdych targach samochodowych. Nieważne w jakim zakątku świata się odbywają i czy to duża, międzynarodowa czy mała regionalna wystawa oprócz samochodów zawsze znajdziecie tam hostessy.

Na samochodach się znamy i sami wybieramy, które auto jest wg. nas lepsze, a które gorsze. Jednak z dziewczynami bywa różnie. Gusta w redakcji są bardzo różne. Postanowiliśmy zorganizować dla was zabawę i wybór najpiękniejszej dziewczyny targów. dla większego kontrastu podzieliliśmy je na dwa obozy: Europejki i Azjatki. Sprawdzimy gusta naszych czytelników, a przy okazji pewnie i sami poklikamy.

Zasady naszej zabawy są proste. Finalistkę naszej zabawy wybieramy w systemie pucharowym. Wytypowaliśmy szesnaście kandydatek, które podzieliśmy na osiem par. Ta ósemka przechodzi do drugiej rundy, którą rozpoczynamy 27.05 o godzinie 17:00. Do trzeciej fazy (rozpoczęcie głosowania 28.05 od godziny 17:00) wyłonione zostają cztery dziewczyny. Finał rozpoczynamy 30 maja od godziny 17:00. Zwyciężczyni ogłoszona zostanie 31 maja o godzinie... oczywiście, że 17:00. Miłej zabawy!

Kliknij w poniższy baner żeby rozpocząć zabawę:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.