Limitowana edycja Giulietty tylko dla londyńczyków

Alfa Romeo Giulietta jest gwiazdą najnowszej części "Szybkich i wściekłych". Z tej okazji Włosi przygotowali specjalną edycję tego modelu. Powstanie jedynie 6 egzemplarzy

SUV Alfy Romeo za 2-3 lata?

Liczba ta nie jest przypadkowa. Alfa Romeo Giulietta jest gwiazdą szóstej części "Fast and Furious". Wszystkie auta trafią do jednego z londyńskich salonów włoskiej marki, co też przypadkiem nie jest - to właśnie w tym mieście rozgrywa się akcja filmu.

Każdy gzemplarz Alfy Romeo Giulietta Fast & Furious 6 Limited Edition zostanie wyposażony w benzynowy i turbodoładowany silnik 1.4 MultiAir, generujący 170 KM. Nazwa edycji specjalnej nie będzie miała zatem zbyt wiele wspólnego z naturą samochodu - nie będzie on szczególnie "szybki i wściekły".

Auto wyposażono w pakiet stylistyczny upodabniający je do topowego modelu QV, któremu "wściekła" Giulietta może tylko pozazdrościć 1.75-litrowego silnika o mocy 235 KM. We wnętrzu znalazły się emblematy, świadczące o wyjątkowości auta. Deskę rozdzielczą zdobią autografy wszystkich aktorów, których można oglądać w filmie "Fast and Furious 6".

>>> Jak Alfa Romeo wyceniła swoją ubogą ofertę modelową? <<<

Nabywcy specjalnej Giulietty będą też mogli skorzystać ze specjalnego szkolenia, które przeprowadza profesjonalny kaskader.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.