Nowy Opel Insignia jeszcze w tym roku

Dokładnie pośrodku swojego cyklu produkcyjnego Opel Insignia otrzyma facelifting i w swojej topowej wersji silnik o mocy 406 KM

Opel Astra OPC | Test

Następca Vectry pojawił się na rynku w 2008 roku. Po pięciu latach produkcji przychodzi czas na modernizacje. Opel obecnie testuje prototypy limuzyny, kombi i sportowych wersji OPC.

Główne zmiany stylistyczne dotyczyć będą przodu i tyłu nadwozia. Z przodu będzie nowy grill i światła, z tyłu zmodyfikowany będzie głównie kształt świateł. W środku pojawić się mają jakościowo lepsze materiały, specjalne oświetlenie kabiny, które ma dodać więcej klimatu i duży ekran dotykowy. Kompletnie przebudowana ma zostać środkowa konsola.

Myślisz o kupnie Insignii? Teraz jest dobry moment. Można dostać 24 tys. zł rabatu

W nowej generacji Insignii pojawią się najprawdopodobniej nowe jednostki napędowe. Paleta jednostek napędowych rozpoczynać się będzie od 1,5 litrowego silnika benzynowego i 1,6 litrowego diesla. W ofercie pojawi się też 130 konny  1,7 litrowy Ecoflex-Diesel, który obecnie pracuje w modelu Astra. Ogólnie Opel oferować będzie cztery nowe jednostki  Ecoflex. Topowa wersja OPC otrzyma silnik V6 o mocy 325 KM, który współpracować będzie z 6 stopniową ręczną lub automatyczną skrzynią biegów. W planach jest również jeszcze mocniejsza wersja modelu OPC ze zmodyfikowanym zawieszeniem i układem hamulcowym, z silnikiem V6 o mocy 406 KM.

Więcej o: