BMW M5 po faceliftingu - zdjęcia z przecieku

Pomyłka czy przemyślany zabieg? Bez względu na przyczynę wycieku, fani motoryzacji mogą już nacieszyć oko pierwszymi zdjęciami BMW M5 po faceliftingu

Jakie auta kupują bogatsi Polacy? BMW na miejscu...

Oficjalna wersja jest taka - jeden z pracowników BMW przez nieuwagę umieścił zdjęcia odświeżonego M5 na oficjalnej stronie bawarskiej marki. Szkoda, że za zdjęciami nie przyszły konkretne i potwierdzone informacje na temat samochodu.

Co wiemy o M5 po faceliftingu? Zmiany wizualne ograniczyły się do detali. W minimalnym stopniu przeprojektowano przednie i tylne światła oraz zamontowano nowy grill, który przypomina ten umieszczony w najnowszym M6. We wnętrzu zainstalowano nową kierownicę i kontroler iDrive, który teraz ma dotykowy panel, co podobno ułatwia obsługę "i-systemu".

>>> Ile trzeba zapłacić za nowe M5 i inne modele BMW? <<<

Oficjalnie, nic nie wiadomo o zmianach jednostki napędowej, choć nie brakuje niepotwierdzonych doniesień. Pod maskę odświeżonego M5 ma - podobno - trafić 4.4-litrowe V8 o mocy 560 KM i maksymalnym momencie obrotowym o wartości 680 Nm, czyli dokładnie ten sam silnik, który napędza przedliftingowe M5 F10. Do oferty BMW dołączy jednak Competition Package, który zwiększy moc o 15 KM i utwardzi zawieszenie. Pod względem wizualnym, pakiet ma ze sobą przynieść nowe 20-calowe felgi.

Źródło: BMWBlog

Więcej o:
Copyright © Agora SA