Poliftingowe Renault Scenic wycenione

Do polskich salonów Renault wjechał właśnie odświeżony Scenic. Ceny startują od niespełna 70 tys. zł, ale od tej kwoty można odliczyć 5 tys. zł - tyle wynosi rabat na francuskiego vana

Numer 3 na liście polskich bestsellerów z kwietnia wyceniony

Najważniejszą nowością, którą przyniósł ze sobą lifting, są dwa nowe silniki. Jednostka Energy TCe 115 to 1.2-litrowy, turbodoładowany benzyniak o mocy 115 KM i maksymalnym momencie obrotowym o wartości 190 Nm. Do diesli dołączył Energy dCi 110 o pojemności 1.5 litra, mocy 110 KM i maksymalnym momencie obrotowym równym 260 Nm. Jest on najoszczędniejszym silnikiem w gamie. Według Renault zadowala się czterema litrami oleju napędowego na 100 km.

Tył samochodu pozostał bez widocznych zmian. Zdecydowanie więcej dzieje się z przodu. Zaokrąglono krawędzie grilla, przeprojektowano zderzak, który nadaje autu nowocześniejszego wyglądu. Najistotniejszą zmianą są jednak przednie reflektory, które, dzięki wygładzeniu linii, wyglądają zdecydowanie bardziej elegancko.

Na rynku polskim najtańszą wersją odświeżonego Scenika jest Authentique, dysponująca silnikiem benzynowym 1.6 16V o mocy 110 KM. Cena katalogowa to 69 990 złotych, przy czym klienci mogą aktualnie liczyć na rabat w wysokości 5 tys. zł.

>>> Ile trzeba zapłacić za inne modele Renault? Oto ceny całej gamy <<<

Tymczasem ceny na model Renault Grand Scenic startują zgodnie z cennikiem od 78 500 zł (również rabat 5 000 złotych). Kierowca w podstawowej wersji otrzymuje auto skonfigurowane według poziomu Expression z silnikiem Energy TCe 115 KM.

Więcej o:
Copyright © Agora SA