Jaguar F-Type Coupe - szkice patentowe

Nowy F-type w wersji cabrio skradł serca wielu. Ba, został nawet uznany za najpiękniejsze auto roku. Niebawem portfolio Jaguara powiększy się o tenże model, ale w nadwoziu coupe. Do sieci wyciekły właśnie szkice patentowe

Jaguar F-Type od 387 500 zł

Nie chcę komentować wyglądu auta, nie jestem do końca obiektywny. Mówiąc wprost, całkowicie zgadzam się z jury WCOTY, które okrzyknęło model F-Type najpiękniejszym samochodem jaki zrodził się w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Przeglądając szkice patentowe, które wyciekły do sieci, dochodzę do wniosku, że coupe ma spore szanse przyćmić gwiazdę kabrioletu. Kropka. Poza tym, o gustach się nie dyskutuje. Niech każdy z Was wyrobi sobie własne zdanie.

Jaguar za 20 tys. złotych? Można taniej!

Póki co, o nowym coupe wiadomo niewiele. Z nieoficjalnych informacji wynika, że - oprócz trzech silników znanych z F-Type'a cabrio - auto otrzyma nową bazową jednostkę. Chodzi o 2-litrowy, 240-konny silnik, który obecnie można spotkać w Range Roverze Evoque. Jeśli to rzeczywiście oficjalne szkice patentowe, niebawem możemy spodziewać się pierwszych reakcji Jaguara, a co za tym idzie - będziemy wiedzieć więcej. Trzymajcie rękę na pulsie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.