Mercedes Klasy S - pierwsze zdjęcie

Mieliśmy już okazję przyjrzeć się wnętrzu nowej S-klasy, widzieliśmy też mnóstwo szpiegowskich zdjęć z wyjątkowo oszczędnym kamuflażem. Teraz do sieci wyciekła oficjalna fotka niemieckiej limuzyny

A tak nowa S-klasa wygląda w środku - oficjalna galeria

Zdjęcie - prawdopodobnie przez przypadek - pojawiło się na austriackiej, mobilnej stronie producenta. Chociaż webmasterzy Mercedesa bardzo szybko je usunęli, czujni miłośnicy niemieckiej marki zdążyli je ściągnąć na swoje dyski, a niedługo potem oficjalna fotka wypłynęła na stronach większości portali motoryzacyjnych.

Jak widać na zdjęciu, nowa Klasa S prezentuje się bardziej zadziornie niż poprzednik. Głównie za sprawą zupełnie nowych reflektorów oraz ostrego przetłoczenia biegnącego wzdłuż auta. Choć nie wiemy tego na pewno, widoczne na zdjęciu auto najprawdopodobniej "ubrane" jest w stylistyczny pakiet od AMG. Stąd obręcze kół w imponującym rozmiarze oraz przedni zderzak z dużymi wlotami powietrza.

Ile trzeba zapłacić za nowego Mercedesa? Oto cennik CAŁEJ gamy

Spodziewamy się, że niebawem Mercedes zdecyduje się opublikować obszerną galerię W222, której towarzyszyć będzie techniczna specyfikacja. Już dziś jednak wiemy co nieco o nowej S-klasie. Wiemy, że urośnie zarówno rozstaw osi jak i długość karoserii. Przewidziane są następujące wersje silnikowe: S500 - 4,7 litra, V8, twinturbo, 435 KM, S600 - V12, bi-turbo, 517 KM, S63 AMG - 5,5 litra,V8, bi-turbo, 571 KM, S65 AMG - V12, bi-turbo, 630 KM. W późniejszym czasie pojawi się również model hybrydowy. Auto będzie również wyposażone w szereg nowinek technicznych (więcej o tym w: Następca Mercedesa Klasy S bez kamuflażu ).

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.