Napromieniowany Volkswagen Golf

Firmy Low-Car-Scene oraz Blackbox-Richter mają coś dla tych, którzy chcą przemienić swojego zwykłego Golfa w auto wyraźnie wyróżniające się z tłumu

Volkswagen w ofensywie - 60 nowości jeszcze w tym roku

Firma Low-Car-Scene odpowiada za "zglebienie" nowego Golfa. Pneumatyczne zawieszenie za 3,6 tys. euro sprawiło, że prześwit właściwie nie istnieje. Nadkola szczelnie wypełniły 20-calowe felgi za 6 tys. euro. Pokryto je różowym lakierem, rant pozostawiając białym. Nie jest to przypadek. Koła zostały wyposażone w LED-owe podświetlenie, które podkreśla kontrast między rantem a resztą felgi.

Przejdźmy do firmy, której Golf zawdzięcza swoje oryginalne ubarwienie. Blackbox-Richter okleiło karoserię fluorescencyjną folią 3M, która w ciągu dnia jest biała, a po zmroku świeci na jaskrawozielono. Biały Golf mógłby wtopić się w tłum innych niemieckich kompaktów, dlatego Blackbox-Richter przyozdobiła auto w kilka jaskraworóżowych akcentów.

Zderzaki pochodzą z dostępnego w salonach Volkswagena pakietu stylistycznego R-Line, przeznaczonego dla poprzedniej generacji Golfa. Tuning nie objął silnika. Pod maską napromieniowanego Golfa pracuje 1.4-litrowe TSI.

>>> Ile za nowego Volkswagena? Oto ceny wszystkich modeli <<<

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.