Dokąd pojedzie nasza Lancia Ypsilon? Pomóż wybrać trasę

Renesansowy Zamość, polska Wenecja, a może włoski dzień w polskim mieście? Zebraliśmy najciekawsze z Waszych propozycji na przetestowanie naszej Lancii Ypsilon. Czas wybrać dwie najlepsze i ruszyć w drogę

Kilka tygodni temu poprosiliśmy Was o zaproponowanie ciekawych sposobów na przetestowanie Lancii Ypsilon. Ze wszystkich pomysłów jakie przyszły na naszą redakcyjną skrzynkę wybraliśmy sześć, naszym zdaniem, najciekawszych.

Wśród propozycji znalazł się pomysł odwiedzenia polskiej Italii, czyli Wenecji i Rzymu znajdujących się w Wielkopolsce. Ciekawie zapowiada się też wizyta w Zamościu, którego jedną z największych atrakcji jest starówka wyglądająca jak żywcem przeniesiona z renesansowych Włoch. Stylowa Lancia będzie tam pasowała jak ulał. A może Łódź, do dziś uważana za modową stolicę Polski? Wszak Ypsilon, jak i wszystkie pozostałe modele Lancii, ma modę wpisaną w genach. Do gustu przypadł nam też pomysł na lans przy sopockim Monciaku oraz wizyta w tyskiej fabryce, miejscu narodzin wszystkich Ypsilonów.

Realizacja jednego z wymienionych do tej pory pomysłów z pewnością pozwoli nam porządnie przetestować małą Lancię w trasie. A jak auto spisuje się w miejskim zgiełku, czyli w swoim naturalnym środowisku? Będziemy mieli okazję to sprawdzić, jeśli wybierzecie ostatnią z wybranych przez nas propozycji.

Głosowanie trwa do poniedziałku, 6 maja. Dwie propozycje, które otrzymają od Was najwięcej głosów, przekujemy na test w formie wideo. Sondaż znajdziecie poniżej. Nasza redaktorka już czeka, gotowa do przyjęcia wyzwania.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.