Salon Szanghaj 2013 | Smart fortwo Edition by Jeremy Scott | Mały anioł

Trudno w to uwierzyć, ale ta wyjątkowa edycja Smarta znajdzie się w produkcji seryjnej. Malucha pokazano na salonie w Szanghaju w ostatecznej formie

Smart Fortwo sygnowany przez BoConcept

Ta specjalna edycja powstała w kooperacji z amerykańskim projektantem mody Jeremy Scottem. Jeszcze w tym miesiącu rozpocznie się jego produkcja seryjna. Póki co nie określono ile Smartów ze skrzydłami zostanie wyprodukowanych. Mercedes określa tą serię jako ściśle limitowaną. Chyba nie trzeba nikomu podpowiadać czym wyróżniać będzie się ten wyjątkowy Smart. Kto zna twórczość Scotta ten wie, że uwielbia on skrzydełka. Wpasowuje je wszędzie tam gdzie się zwykły odbiorca najmniej spodziewa. Popatrzcie chociażby na jego kolekcję butów. W jego kolekcje ubierają się takie gwiazdy jak Lady Gaga, Katy Perry czy Rihanna.

Smart oferowany będzie w wyłącznie anielskim, białym kolorze. Tu i ówdzie pojawią się przyozdobienia z chromu i 16 lub 17 calowe felgi. Również wnętrze będzie całe w bieli. Fotele i deska rozdzielcza pokryte zostaną skórzaną tapicerką. Smart fortwo Edition by Jeremy Scott oferowany będzie w trzech wersjach silnikowych. Najtańszy będzie model z 102 konnym silnikiem benzynowym przygotowanym przez firmę Brabus. Jego cena rozpoczynać się będzie od 33 333 euro. Kolejna wersja to model z 75 konnym silnikiem elektrycznym (34 800 euro). To jednak nic w porównaniu z topowym modelem. Będzie nim electric drive z pakietem Brabusa, a cena to dumne 40 600 euro.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.