Honda NSX - ruszyły zapisy

W Wielkiej Brytanii ruszyły zapisy na nową Hondę NSX. Za stosunkowo niewielką sumę, można stanąć na czele kolejki klientów z niecierpliwością oczekujących następcy kultowego modelu

Honda Civic Wagon Concept

Wystarczy wpłacić zaliczkę w wysokości 5 tysięcy funtów (ok. 25 tysięcy złotych). To całkiem niewiele biorąc pod uwagę, że auto zapowiada się naprawdę ciekawie. Co prawda, wciąż nie ma stuprocentowej pewności jak auto będzie wyglądać, ani z jakich komponentów będzie składał się układ napędowy.

Jeśli za punkt odniesienia weźmiemy ostatni zaprezentowany prototyp Acury NSX, możemy z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że tylne koła napędzane będą przez tandem składający się z centralnie umieszczonej, benzynowej jednostki V6 oraz silnika elektrycznego. Dodatkowo, dwa pracujące oddzielnie silniki elektryczne poruszać będą koła przednie. Dzięki temu, hybrydowy następca kultowego sportowca z Japonii będzie miał napęd na cztery koła.

Honda dla kierowców, którzy nie popełniają błędów

A co z nadwoziem i wnętrzem? Życzylibyśmy sobie, żeby nic się nie zmieniło. Coś nam jednak podpowiada, że są na to niewielkie szanse. Auto, na zewnątrz i w środku, po prostu wygląda zbyt dobrze.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, nowe wcielenie NSX-a zagości w salonach w 2015 roku.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.