Renault Megane CC Floride od 113 490 zł

W kwietniu w polskich salonach Renault zagości limitowana wersja Megane CC. Ceny kabrioletu z dopiskiem Floride będą startować od 113 490 zł

Jeździsz po Polsce? Zgłoś fajną trasę!

Nazwa limitowanej edycji Megane odwołuje się do stylowego kabrioletu z lat 60., zbudowanego na bazie modelu Dauphine. Auto miało symbolizować koniec trudnego okresu powojennego i powrót samochodów kupowanych dla przyjemności. Kabriolet Renault z dopiskiem Floride był już wcześniej oferowany w polskich salonach. Teraz wraca. Tym razem w - używając słów samego producenta - wieczorowym wydaniu.

>> Megane cabrio kupisz za 12 tys. zł <<

Oprócz znanego już lakieru w kolorze kości słoniowej, nowy Floride dostępny jest także w eleganckiej czerni Etoile. Z zewnątrz auto można rozpoznać po charakterystycznych, 17-calowych obręczach kół z lekkich stopów (dwa kolory do wyboru) oraz okolicznościowych emblematach. W kabinie uwagę zwracają fotele obszyte skórą w kolorze grafitowym z ozdobnymi napisami "Floride" w górnej części oparć. Oznaczenia limitowanej edycji można też odnaleźć na dywanikach, desce rozdzielczej i gałce dźwigni zmiany biegów.

W standardzie, auto wyposażone jest m.in. w podgrzewane przednie fotele, system nawigacji Carminat TomTom Live oraz radioodtwarzacz R-Plug&Radio+ 3D Sound by Arkamis. Ceny Megane CC z dopiskiem Floride, napędzanego benzynowym silnikiem TCe 130, startują od 113 490 zł. Pierwsze egzemplarze trafią do polskich salonów już w kwietniu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.