Nissan Micra po zmianach

Tajlandia to pierwszy rynek, na którym debiutuje Micra (March) po zmianach. Co nowego Nissan zaproponował w swoim miejskim modelu?

Nissan Micra - test | Pierwsza jazda

Micra jest już niespełna trzy lata na rynku, więc najwyższa pora na nowy wygląd. Nissan najbardziej zmienił przednią cześć, dotąd dość mdłą. Zmieniono więc przednie lampy, a w przednim zderzaku pojawiły się większe i bardziej wyraziste wloty powietrza. Mniej radykalnie jest z tyłu, gdzie główną nowością są nowe lampy wyposażone w światła typu LED.

We wnętrzu przeobrażeniu uległa deska rozdzielcza w środkowej części. Okrągłe dotąd kratki nawiewu przypominające oczy żaby zastąpiono prostokątnymi. Pozostawiono za to mały okrągły wyświetlacz z otaczającym go panelem sterowania klimatyzacją - także okrągłym. Panel klimatyzacji otrzyma podświetlenie w innym kolorze, a zegary nową czcionkę.

Nic na razie nie wiadomo na temat ewentualnych zmian technicznych. Powiedzmy sobie szczerze, skrzynia bezstopniowa wymaga lepszego zestrojenia, gdyż obecnie głównie wyje. Liczymy też na nieco lepszą jakość wykonania, zwłaszcza we wnętrzu. Przypomnijmy, że na europejski rynek Micry przyjeżdżają z fabryki w Indiach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.