Milion Cherokee w 4 lata?

Jeep jest tak dumny ze stylistyki nowego Cherokee, ze zamierza znacząco zwiększyć moce produkcyjne fabryki. W cztery lata ma powstać nawet milion sztuk tego auta

Nowy Jeep Cherokee jeszcze nie został oficjalnie pokazany. Znamy tylko cztery oficjalne zdjęcia, wszystkie zrobione od przodu. Co na nich widać? No właśnie, twarz nowej generacji jest delikatnie mówiąc kontrowersyjna. Tradycyjni klienci Jeepa są zniesmaczeni, ale czy marce przybędzie nowych?

Jeep ma bardzo ambitne plany odnośnie nowego Cherokee. Firma chce, by produkować 250 tys. sztuk w ciągu roku. Jeśli tendencja miałaby się utrzymać oznacza to milion sztuk po czterech latach produkcji.

Jest tylko jeden problem. Dotąd sprzedaż 250 tys. Cherokee zajmowała Jeepowi ok. trzy lata. Czy nowa generacja odniesie tak duży sukces przekonamy się w najbliższych miesiącach. Pewne jest za to, że kanadyjska fabryka Wranglera pracuje pełna parą. Jej możliwości to maksymalnie 220 tys. sztuk rocznie i już od ponad roku klienci zamawiający Wranglera muszą wykazać się cierpliwością.

>>> Jeep Cherokee - ogłoszenia <<<

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.