Kia Carens od 65 990 zł

Kia opublikowała oficjalny cennik modelu Carens. Za najtańszą wersję koreańskiego minivana trzeba wydać 65 990 zł. Najtańsza nie oznacza "łysa", bo w standardzie dostaniemy sporo użytecznych gadżetów

Jak Carens wypada na tle konkurentów? Tu sprawdzisz ich ceny

W tej cenie otrzymamy Kię Carens w wersji wyposażenia S z benzynowym silnikiem 1.6 GDI o mocy 135 KM i manualną skrzynią o sześciu przełożeniach. Standardem są m.in. LED-owe światła do jazdy dziennej, tempomat, elektrycznie sterowane szyby z przodu i z tyłu, klimatyzacja manualna, system audio z sześcioma głośnikami, złączem USB i funkcją sterowania z kierownicy.

Dopłaty wymagają m.in. tylne czujniki parkowania (1 000 zł), dwustrefowa klimatyzacja automatyczna (1 500 zł) i trzeci rząd siedzeń (2 500 zł). Jak widać, dodatki nie opróżnią doszczętnie portfela kierowcy, a w ofercie Kii znajdują się też atrakcyjne pakiety dodatkowe. Wśród nich znajdziemy m.in. Pakiet zimowy (m.in. podgrzewana kierownica oraz fotele pierwszego i drugiego rzędu - 1 000 zł), KiaAutoParkAssist (automatyczny system parkowania równoległego z czujnikami parkowania z przodu i z tyłu - 2 000 zł).

Tak prezentuje się szczegółowy cennik nowego Carensa:

Kia Carens - cenyKia Carens - ceny Kia Carens - ceny

Więcej o:
Copyright © Agora SA