Salon Genewa 2013 | Na chwilę przed startem

83. Salon Samochodowy w Genewie rusza we wtorkowy poranek. Nasz wysłannik dostał się na teren targów, by sfotografować dla Was to, co dzieje się w na godziny przed startem imprezy

Salon Genewa 2013 | Przewodnik po najważniejszych premierach

Zmiotki w ruchu, nowe porcje czernidła nakładane na opony i ostatnie poprawki pokrowców oraz scenografii - tak wyglądało sale genewskiego Palexpo w poniedziałkowe popołudnie. We wtorek, z samego rana, sale zapełnią się setkami dziennikarzy z całego świata, z głośników popłynie muzyka towarzysząca najważniejszym premierom, a piękne hostessy po raz kolejny udowodnią, że można uśmiechać się bez przerwy przez cały dzień. Ale to dopiero za kilka godzin. Teraz auta cierpliwie czekają w ciszy na swoje pięć minut. Zapraszamy do galerii 83. Salonu Samochodowego w Genewie, tuż przed oficjalnym startem imprezy.

Czym tegoroczne targi kuszą miłośników motoryzacji? Na ponad 100 tys. m2 prezentować będzie się ponad 250 wystawców. Wśród 900 przywiezionych do Genewy aut, 130 to rynkowe nowości. Organizator spodziewa się, że 83. już edycję salonu odwiedzi około 700 tysięcy osób.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.