Salon Genewa 2013 | Volkswagen Golf kombi

Od światowej premiery nowego Golfa kombi dzielą nas dosłownie godziny. Jeśli nie możecie się doczekać, mamy dla Was pierwsze oficjalne zdjęcia praktycznego kompaktu

Volkswagen Golf R - nowe informacje

Zaskoczenie? Raczej nie. Nawet tylne światłą wyglądają jak żywcem przeniesione z hatchbacka. Ot, dobrze już znany kompakt z Wolfsburga, ale z nieco większym zadkiem. Niestety, publikacji zdjęć nie towarzyszyła żadna informacja prasowa. Nie wiemy zatem, jaką pojemność ma bagażnik nowego kombi Volkswagena.

Możemy za to - z dużą dozą pewności - założyć, że pod maskę trafią takie same silniki, jak w przypadku hatchbacka, a podstawowa odmiana auta otrzyma belkę skrętną, zamiast niezależnego tylnego zawieszenia. Bardziej wymagający klienci natomiast, będą mogli zamówić praktyczny kompakt z napędem na obie osie.

>> Używanego Golfa kombi można kupić naprawdę tanio <<

Na szczegóły nie trzeba będzie długo czekać. Auto zadebiutuje podczas startującego jutro (poniedziałek, 4 marca) salonu samochodowego w Genewie . Oprócz wersji kombi, goście targów będą mogli również oglądać Golfa GTD , Golfa GTI oraz elektrycznego Golfa EV .

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.