Nowe BMW X5 w Genewie?

Oznaczone symbolem F15 nowe X5 to bardzo tajemnicza nowość bawarskiej marki. Choć Salon Samochodowy w Genewie zostanie otwarty już w przyszłym tygodniu, do tej pory nie wiadomo, czy zobaczymy na nim kolejną generację niemieckiego SUV-a

Na jakie modele BMW dostaniesz teraz rabat? Sprawdź aktualne promocje

Produkcja obecnego BMW X5 (E70) zakończy się w lipcu br. Miesiąc później rozpocznie się montaż nowej generacji modelu. Salony dilerskie znacznie wcześniej otrzymują broszury reklamowe nadchodzących modeli. Nie inaczej stało się tym razem, a jeden z folderów trafił do sieci.

Co prawda nie wiadomo, czy nowe X5 zostanie zaprezentowane w Genewie czy w Nowym Jorku, ale - o ile broszura jest autentyczna - wiadomo, że będzie ono dostępne z trzema pakietami specjalnymi - X-Line, Luxury Line i M-Line, czyli z tzw. M-Pakietem. Dwa pierwsze mają zmieniać jedynie wygląd zewnętrzny auta. M-Line to również modyfikacje wnętrza.

Prezentacja nowego X5 w Genewie byłaby gigantyczną niespodzianką. Model nie znalazł się w żadnej informacji prasowej dotyczącej genewskich nowości BMW.

Złączone zdjęcia już wcześniej obiegły cały świat za sprawą firmy, która produkuje modele samochodów w różnych skalach. Po otrzymaniu zdjęć nowego X5, fotografie znalazły się na stronie facebookowej malezyjskiego producenta.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.