Piekło używanych samochodów

Tak sobie myślę, że istnieje coś takiego jak piekło dla samochodów używanych. Trafiają tam te wszystkie auta, które źle sprawowały się jako nowe. Nie wierzycie? To popatrzcie sami

Za co kochamy japońską motoryzację?

Nie wiem, co przeskrobała ta Toyota Previa, ale musiało to być coś bardzo, bardzo złego. Nie pozwolono jej w godności dokonać żywota na złomowisku tylko przerobioną ją na... pickupa.

>> Szukasz "normalnej" Previi? Ta prezentuje się ciekawie <<

Narodziła się w 1996 roku i przez długi czas służyła rodzinie z dziećmi, które plamiły fotele jedzeniem, rysowały plastiki i zaśmiecały chrupkami podłogę. Jednak Previa po przejechaniu 200 tysięcy kilometrów komuś w Apple Valley (Minneapolis/USA) podpadła. Ów ktoś pociął ją i, nie szczędząc sił, usunął niemal pół auta. Przesuwane drzwi po stronie pasażera zostały zaspawane, powierzchnia ładunkowa przykryta kawałkiem blachy, a pomarańczowy lakier został zastąpiony niebieskim. Również wnętrze zostało nieco zmienione. Nic nie wskazuje na to, żeby dusza Previi szybko została zbawiona.

Mam dla was taki pomysł: poszukajcie na portalu autotrader najbrzydszego, używanego samochodu. Takiego, który według was trafił do piekła używanych aut. Na najlepszą propozycję, czeka fajna nagroda.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.