Renault Clio Grandtour | Galeria

Nowe Clio w nadwoziu kombi niebawem zagości w europejskich salonach. Renault postanowiło przypomnieć o tym fakcie, udostępniając świeżą porcję zdjęć auta

Kamienie milowe Renault

O Clio kombi pisaliśmy już przy okazji ubiegłorocznego, paryskiego debiutu. Auto ma taki sam rozstaw osi jak wersja hatchback, ale jest dłuższe od pięciodrzwiowej odmiany o 20 centymetrów. Dzięki temu, udało się wygospodarować bagażnik o pojemności 443 litrów. Po złożeniu oparć tylnej kanapy, można go powiększyć do 1380 litrów.

Znamy też polskie ceny nowego kombi. Za podstawową odmianę modelu trzeba zapłacić 43 950 zł, czyli o 3 tys. zł więcej niż w przypadku hatchbacka. Dostaniemy za to Clio Grandtour w wersji wyposażenia Authentique z benzynowym silnikiem o pojemności 1.2 l i mocy 75 KM. Na najtańszego diesla dCi 75 z tym samym wyposażeniem trzeba wydać 53 450 zł. W gamie jednostek napędowych znajdują się jeszcze 90-konny diesel Energy dCi i benzynowe TCe o mocy 90 KM.

>>> Szukasz Clio w cenie do 10 tys. zł? Mamy ponad 100 propozycji <<<

Pełny cennik najnowszej odmiany nowego Clio znajdziecie tutaj . Pierwsze egzemplarze nowego Clio kombi trafią do dilerów pod koniec marca. Zapraszamy do galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.