Nowa seria Top Gear po Polsku

To dobre info dla wszystkich fanów: najpopularniejszy program motoryzacyjny na świecie - Top Gear - wraca na antenę BBC Knowledge z nową 19. serią. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w czwartek 7 lutego o 22:00, zaledwie dziesięć dni po emisji w Wielkiej Brytanii

Nowa seria Top Gear na BBC Knowledge, czwartek 7 lutego o 22:00Nowa seria Top Gear na BBC Knowledge, czwartek 7 lutego o 22:00 Nowa seria Top Gear na BBC Knowledge, czwartek 7 lutego o 22:00 Nowa seria Top Gear na BBC Knowledge, czwartek 7 lutego o 22:00

Chyba już wszyscy znudziliśmy się ciągłymi powtórkami poprzednich serii. Na szczęście Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond no i oczywiście Stig powracają na antenę z nową serią. Na co możemy się szykować? Będzie wielka trasa po Ameryce gdzie trójka prowadzących pojedzie Astonem Martinem Vanquish, Viperem SRT oraz Lexusem LFA. Odwiedzą Las Vegas i Los Angeles, będą się ścigać z samolotami myśliwskimi, a następnie rozpoczną wyścig, którego celem będzie granica Meksyku. Innym razem stworzą samochód dla seniorów, wezmą pod lupę nową Kię Cee'd i dowiemy się również, czy na mecz piłkarski we Włoszech szybciej dotrzemy Shelby Mustangiem GT500, czy... pociągiem.

Jeremy skonstruuje najmniejszy samochód świata i przetestuje go na ulicach Londynu. James przekona się, czy Bentley Continental GT Speed sprawdza się jako samochód wyścigowy, zaś Richard usiądzie za kierownicą niesamowitego superwozu o mocy 720 koni mechanicznych - Pagani Huayry.

Będzie też odcinek specjalny, w którym prezenterzy wybiorą się wysłużonymi  kombi się do serca Afryki w poszukiwaniu źródła Nilu. Trafią na rzeki pełne krokodyli, wyboiste drogi niszczące zawieszenie oraz najgorszy korek drogowy świata. Program Top Gear sprzedano na 244 rynki, a na licencji BBC Worldwide powstało już pięć wersji lokalnych: w Australii, Rosji, w Chinach, Korei Południowej i USA. Chcielibyście polską edycję?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.