BMW stworzy konkurentów dla Mercedesów Black Series

Jak donosi "Automobile Magazine", PR-owiec BMW Marc Noordeloos zapytany o bawarskiego konkurenta dla Mercedesów Black Series powiedział: "To będzie ciekawy rok". Możliwe zatem, że niebawem do gamy BMW dołączą najmocniejsze odmiany znanych już modeli

Wyciekły oficjalne wizualizacje nowego M3?

Audi ma swoje RS Plusy , Mercedes swoją Black Series . Bezkompromisowe M-Powery chce mieć też w swojej gamie BMW, które swojego pierwszego przedstawiciela w klasie supersportowej może pokazać już w tym roku. Na razie nie wiadomo, jakie modele mogłyby zostać poddane specjalnym zabiegom tuningowym. Nie wiadomo nawet, jak miałaby się nazywać topowa seria bawarskich M-Powerów.

Póki co w kontekście najmocniejszych BMW mówi się jedynie o rynku amerykańskim. Spekuluje się, że na rynku mogłyby się pojawić nawet dwie specjalne odmiany, które w zamyśle przypominałyby słynne M3 GTS .

>>> BMW M3 to nie jest tania zabawka. Ceny startują od... <<<

Niestety "Automobile Magazine" postanowiło jedynie pobudzić wyobraźnię fanów bawarskiej marki i nie podało więcej szczegółów na temat nadchodzących sportowców. Więcej szczegółów pojawi się w najbliższym numerze magazynu, w którym zostanie opublikowany cały wywiad z Noordeloosem.

Źródło: Automobile Magazine via World Car Fans

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.