Salon Genewa 2013 | Nowości Toyoty

Toyota pokaże w Genewie kilka nowości, z których jednak najciekawsza wydaje się FT-86 Open, czyli prototyp GT-86 z nadwoziem typu kabriolet

Dwa prototypy i dwa modele seryjne - to nowości, jakie znajdziemy na genewskim stoisku Toyoty. Czyli znajdziemy tam wszystko, od samochodów sprzedawanych w salonach po wizję samochodów jutra.

Toyota Auris doczekała się wersji kombi. Po zapowiedzi w Paryżu, podczas Salonu w Genewie swoją premierę będzie miała produkcyjna wersja Aurisa Touring Sports. Ujawnione zostaną wymiary, osiągi, oraz pełna specyfikacja. Premierze Aurisa Touring Sports będzie towarzyszył projekt Auris Touring Sports "Black".

Po światowym debiucie nowej Toyoty Rav4 w Los Angeles przyszła pora na europejską premierę. Jak zapewnia producent najnowsza odsłona legendarnego modelu wyróżnia się zupełnie nowym nadwoziem oraz udoskonalonym napędem na cztery koła. Premierze RAV4 w Genewie będą towarzyszyły dwa projekty Rav4 "Premium" oraz Rav4 "Adventure".

Na stoisku Toyoty będzie można zobaczyć małego sportowca w wersji cabrio. Nazwany FT-86 Open jest zapowiedzią wersji produkcyjnej. Toyota udostępniła jedynie szkic tego prototypu, ale pewne jest, że napęd i układ siedzeń 2+2 zostaną przejęte bez zmian z GT-86.

Najmniej wiemy o i-ROAD. Toyota podaje jedynie że jest to prototyp dwuosobowego samochodu o napędzie bezemisyjnym. Pytanie, czy i-ROAD wnosi coś innowacyjnego do świata motoryzacji, pozostaje na razie bez odpowiedzi.

>>> Mała sportowa Toyota za śmieszne pieniądze <<<

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.