BMW M9 - w włoskim stylu

Niezależna firma stylistyczna Radion Design opublikowała kolejne wizualizacje swojego najnowszego dzieła - sportowego BMW M9. Próżno doszukiwać się w nim niemieckiego ducha

Polska wizja Ferrari

Pierwsze wizualizacje M9 trafiły do sieci latem ubiegłego roku. Radion Design nie pozwala jednak o sobie zapomnieć i publikuje kolejne "zdjęcia" auta.

Futurystyczne BMW nie ma wiele wspólnego z obecnymi konstrukcjami bawarskiej marki. Najbliżej mu do koncepcyjnego i8 , czyli elektrycznego sportowca, którego wersję produkcyjną Niemcy chcieli pokazać w 2014 roku. Już na pierwszy rzut oka widać, że podczas projektowania przedniego pasa M9 firma Radion Design inspirował się właśnie tym autem.

Gdyby nie charakterystyczny grill, auto spokojnie można by było oznaczyć logo Ferrari. Tył M9 zdaje się czerpać wzorce z modeli Fiorano i Maranello. Nie ma tu jednak mowy o plagiacie. Najwyraźniej Radion Design postanowiło czerpać wzorce od najlepszych.

>>> Masz 5 tys. zł? Stać Cię na te egzemplarze BMW <<<

Włoska stylistyka z niemieckimi detalami - brzmi ciekawie, wygląda świetnie. A co Wy sądzicie o projekcie? Zapraszamy na forum.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.