Polska wizja Ferrari

Ma 21 lat i z zamiłowania zajmuje się projektowaniem samochodów. Polski projektant-amator stworzył własny koncept nowego modelu Ferrari. I to jaki!

Paweł Zarecki swoją wizją włoskiego sportowca podzielił się z włoskim autoblogiem. Wraz z projektem załączył krótką notkę, w której napisał:

Jestem 21-letnim chłopakiem, którego pasją jest projektowanie samochodów. Nie ukończyłem żadnej szkoły projektowania. Pracę wykonuję z własnej woli z domu, bo to kocham. Po miesiącach planowania, wreszcie ukończyłem projekt. Jestem dumny szczególnie z przedniej części nadwozia. Nakreśliłem ją nowoczesną linią, która przywodzi na myśl model F12berlinetta. Będę wdzięczny za opublikowanie mojej pracy. Ciekawi mnie, jak odbiorą ją wasi czytelnicy.

Jeśli widoczny na wizualizacjach koncept nowego modelu Ferrari rzeczywiście jest wynikiem pracy amatora, to musimy przyznać, że jest to amator wyjątkowo uzdolniony. Projekt nie jest rewolucyjny - nie wprowadza nowego języka stylistycznego. I dobrze, bo już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia ze sportowcem z Maranello. My Pawłowi gratulujemy i życzymy sukcesów. A co Wy sądzicie o projekcie? Zapraszamy na forum.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.