Toyota Auris Classic za 52 900 zł

W 2013 roku w polskich salonach Toyoty będzie można kupić dwa różne Aurisy. Pierwszy to nowy model, który zadebiutował na naszym rynku w ostatni weekend. Drugi to poprzednia generacja kompaktu, która będzie sprzedawana pod nazwą Auris Classic

Nowa Toyota Auris - pierwsza jazda

>> Auris ze świetnym dieslem już za... <<

Jak zapewniają przedstawiciele Toyoty, nowe wcielenie spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem. Pierwszego dnia, na zakup auta zdecydowała się setka klientów. Przypomnijmy, ceny japońskiego kompaktu startują w Polsce od 59 900 zł (warianty wyposażenia, listę dostępnych silników oraz więcej cen znajdziecie w: Toyota Auris - więcej cen i szczegółów ) .

Klienci szukający tańszej alternatywy, mogą zdecydować się na Aurisa poprzedniej generacji. Auto będzie oferowane polskim klientom przez cały 2013 rok. Jest jednak pewien haczyk. Nie można wybrzydzać w temacie silnika i wyposażenia. Auris z dopiskiem Classic dostępny będzie bowiem wyłącznie z benzynowym 1.33 (99 KM) oraz w sztywno ustalonej specyfikacji. Za 52 900 zł klienci otrzymają za to auto wyposażone m.in. w klimatyzację, radioodtwarzacz ze złączami USB i AUX, skórzaną kierownicę z przyciskami do sterowania radiem, lakierowane klamki i podgrzewane lusterka boczne z funkcją elektrycznego składania. Kusząca propozycja?

Jeśli kogoś zainteresowała ta oferta, powinien szybko odwiedzić najbliższy salon Toyoty. Na stanie są jeszcze ostatnie, wyprzedażowe sztuki Classica z 2012 roku. Można je kupić za 49 900 zł.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.