Salon Detroit 2013 | Hyundai kusi nową limuzyną

HCD-14 Concept - taką oto nazwę otrzymał prototyp nowej limuzyny ze stajni Hyundaia, który zadebiutuje podczas zbliżających się targów w Detroit. Producent kusi nas pierwszym zdjęciem auta

Hyundai i-oniq Concept

Rozwinięcie nazwy prototypu (Hyundai California Design) mówi wszystko o pochodzeniu auta, nie zdradzając niestety nic na temat samego modelu. Niewiele więcej dowiemy się też z informacji prasowej opublikowanej przez producenta. Możemy w niej przeczytać jedynie tyle, iż za jego pośrednictwem firma pozwala "rzucić okiem na nowy język stylistyczny modeli premium, z zaawansowanymi systemami obsługi za pomocą gestów oraz porywającą dynamiką jazdy".

>> "Koreański Golf" już od 24 tys. zł <<

Nieoficjalnie mówi się, że auto może być zwiastunem nowej generacji Genesisa. Obecnie sprzedawany model zadebiutował w 2008 roku, cztery lata później przeszedł facelifting i skończy swój żywot najprawdopodobniej za jakieś dwa lata. Wszystkie szczegóły poznamy już w najbliższy poniedziałek. Tego dnia właśnie, HCD-14 Concept zadebiutuje w ramach salonu samochodowego w Detroit.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.