BMW - przed nadejściem dwójki

Po prezentacji nowej serii 4 BMW szykuje zupełnie nową serię 2. Ale zanim to nastąpi klienci otrzymają jeszcze specjalną pakiet Limited Edition Lifestyle do najmniejszego modelu marki

BMW 123d Cabrio - test | Za kierownicą

W styczniu w Detroit odbędzie się największy w USA salon samochodowy. Na stoisku BMW największą gwiazdą będzie seria 4, czyli następca serii 3 coupe i 3 kabriolet. Zmiana w nazewnictwie obejmie także serię 1. Coupe i kabriolet oparte na drugiej generacji jedynki będą oznaczone jako seria 2. Debiut tego modelu powinien nastąpić w 2013 roku. Nie jest znana dokładna data, ale najpóźniej seria 2 zostanie pokazana we Frankfurcie w 2013 roku.

Tymczasem klienci mają jeszcze rok by zdecydować, czy kupić jedynkę w "sportowym" nadwoziu, czy poczekać na dwójkę. Jak to bywa w przypadku samochodów kończących swój produkcyjny żywot producent zaoferuje coś specjalnego. W Detroit "zadebiutuje" specjalny pakiet Limited Edition Lifestyle dedykowany jedynce coupe i kabriolet.

Pakiet Limited Edition Lifestyle obejmuje nowe obręcze 18-calowe, białe wykończenie łopatek grilla, chromowane ramki drzwi, a w przypadku kabrioletu także brązowy dach z efektem srebrnego połysku. Wewnątrz znajdziemy brązową tapicerkę skórzaną z drewnianymi wstawkami. Cenę pakietu poznamy w przyszłym roku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.