Blaupunkt - "W drodze" | Wasze zdjęcia

Chętnych do zgarnięcia tabletu Blaupunkt Discovery i zestawów głośnomówiących Bluetooth Blaupunkt BT Drive Free jest wielu, a poziom Waszych prac wysoki. Na zdjęcia czekamy do 6 stycznia, a tymczasem publikujemy to, co do nas nadesłaliście

Nadesłaliście już dziesiątki zdjęć. Część z Was opisała również okoliczności ich powstania. Choć nie jest to warunkiem przystąpienia do konkursu, historie były bardzo ciekawe. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie. Oto galeria z Waszymi pracami.

W ramach przypomnienia: Konkurs potrwa do 6 stycznia 2013 roku. Czasu na nadsyłanie zdjęć jest więc jeszcze sporo. Nie musisz być zawodowym fotografem, posiadać profesjonalnego sprzętu fotograficznego - liczy się pomysł! Możesz nadesłać dowolną liczbę zdjęć. Jury wybierze najlepsze z nich, które stanie się Twoją "wizytówką" w konkursie.

Autor najlepszego zdjęcia zostanie nagrodzony tabletem firmy Blaupunkt. Ale uwaga! Nie tylko najlepsza praca zasługuje na nagrodzenie. Spośród nadesłanych prac jury wyłoni jeszcze trzy prace, których autorzy zgarną zestawy głośnomówiące, również sygnowane logo Blaupunkt.

Maile ze zdjęciami należy przesyłać na adres redakcja@moto.pl . W temacie maila wpisz Blaupunkt - w drodze . Pamiętaj o poprawnym zatytułowaniu wiadomości!

Regulamin konkursu znajdziesz tu: Regulamin konkursu "W drodze"

Więcej o konkursie dowiesz się stąd: Nagrody w konkursie "W drodze"

Życzymy powodzenia! Redakcja Moto.pl

P.S. Pamiętaj, że do 21 grudnia 2012 roku na Moto.pl trwa też konkurs gwiazdkowy. Każdego dnia nasi Czytelnicy zgarniają niespodzianki. Tu poznasz szczegóły: Konkurs gwiazdkowy .

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.