Rolls-Royce Ghost Black Bison

Rodzina czarnych bizonów ma już w swych szeregach Porsche Panamerę, Mercedesy klasy S, E CLS, BMW serii 7 i wiele innych modeli. Nadszedł czas na Rolls-Royce'a Ghosta. Przed Wami kolejna katastrofa od Wald International

R-R Ghost made in Poland

Pod koniec XIX wieku bizon był bliski wyginięcia. Patrząc na najnowsze wcielenie największego ssaka Ameryki Północnej - tu apel do obrońców praw zwierząt: Nie bierzcie tego do siebie - aż żal, że do wyginięcia nie doszło.

Rolls-Royce'a wybierają ludzie nieprzyzwoicie bogaci, szukający luksusu z najwyższej półki i bardzo konserwatywnie wydanej elegancji. Znajdą to już w najmniejszym z Rollsów, którym jest model Ghost. Płacąc 11 795 euro mogą skorzystać z usługi firmy Wald International, która kompleksowo pozbawi ich auta klasy - właśnie tyle kosztuje pakiet stylistyczny Black Bison. Równie dobrze Japończycy mogliby pozbawić samochodu zderzaków. Efekt zeszpecenia byłby zbliżony.

W skład pakietu (za 12 tys. euro) wchodzą przedni i tylny zderzak oraz nakładki na progi. Dodatkowo klienci Wald International mogą wyposażyć swojego Ghosta w nowe felgi, obniżone zawieszenie, minispojler i sportowy układ wydechowy.

>>> Używane Rollsy już od 38 tys. zł <<<

Pod maską bez zmian. Pracuje tam 6.6-litrowe V12 o mocy ponad 560 KM i maksymalnym momencie obrotowym o wartości 780 Nm. Silnik sprzężono z ośmiostopniowym automatem. To wszystko pozwala na przyspieszanie do pierwszej setki w 4,9 s i osiąganie ograniczonej elektronicznie prędkości maksymalnej o wartości 250 km/h. Chociaż tyle...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.