Audi RS5 Cabrio | Wielka galeria

Audi nie pozwala zapomnieć o swoim nowym sportowym kabriolecie. Producent udostępnił właśnie obszerną galerię świeżych zdjęć otwartego RS5

Audi RS5 - test | Za kierownicą

Nowe wcielenie sportowego cabrio zadebiutowało podczas salonu samochodowego w Paryżu. Auto poddano identycznej kuracji odmładzającej, jaką Audi przygotowało dla wersji coupe. Pojawił się zatem odświeżony, jednoczęściowy grill, przeprojektowane reflektory i zmienione tylne lampy, wykorzystujące wyłącznie diody LED. Wprawne oko zauważy też nowe aluminiowe obręcze kół oraz zmieniony dyfuzor w tylnym zderzaku.

Nie zmieniło się za to nic pod maską. I bardzo dobrze. Zamiast jakiegoś potrójnie uturbionego silniczka z dopiskiem "eco", inżynierowie wyposażyli sportowe cabrio w dobrze już znane, wolnossące V8 o pojemności 4,2 litra, rozwijające moc 450 KM (przy 8250 obr./min.) i 430 Nm (od 4000 do 6000 obr./min.) maksymalnego momentu obrotowego.

Więcej informacji o aucie znajdziecie w artykule: Salon Paryż 2012 | Audi RS5 zrzuca dach . Tych, którzy wolą bliżej przyjrzeć się nowemu wcieleniu sportowego cabrio z Ingolstadt, zapraszamy do obszernej galerii nowych zdjęć otwartego RS5.

ZOBACZ TAKŻE:

Nowe Audi A4 od 126 700 zł

Audi A4 2.0 TDI 170 KM - test | Za kierownicą

Audi S8 | Galeria

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.