Wysyp prezentów we wtorek | Konkurs

Nie piszcie listów do Gwiazdora czy Świętego Mikołaja. Sami zróbcie sobie prezent. Odwiedzajcie nas codziennie, odpowiadajcie na proste pytania i zgarniajcie nagrody

Lista prezentów jest bardzo długa. Znalazły się na niej m.in.: zegarki, ładowarki słoneczne, minigłośniki, latarki, czapki, piłki, plecaki, polary, kubki zwykłe i termiczne oraz wiele, wiele innych gadżetów.

Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć nagrodę? Jak to zwykle na Moto.pl bywa, odpowiedzieć na jedno proste pytanie, wysłać maila na adres redakcja@moto.pl , w tytule maila wpisać Święty Mikołaj6 , a w treści wiadomości - prócz odpowiedzi - wypisać swoje dane adresowe i... to wszystko. Wystarczy czekać na wiadomość od nas, a później na przesyłkę z prezentem. Każdego dnia niespodziankę zdobywa osoba, która jako pierwsza odpowie na pytanie.

Pytanie na dziś: Jak Mazda wyceniła nową generację modelu 6? Podaj ceny przytoczone przez Jacka Balkana w dzisiejszym Motodzienniku.

Oczywiście nie pozostawiamy Was bez podpowiedzi. Znajdziecie ją tutaj: Motodziennik we wtorek .

Fundatorami nagród w konkursie Moto.pl i Autotrader.pl są: Chevrolet, Toyota, Peugeot, Citroen, Skoda, Mitsubishi, Mazda i Castrol.

P.S. Zróbcie prezent swoim znajomym - dzielcie się informacją o konkursie na Facebooku. :)

Życzymy udanej zabawy, Zespół Moto.pl i Autotrader.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.