Pierwsze zdjęcia BMW 3 GT | Galeria

Pierwsze nieoficjalne zdjęcia BMW 3 GT trafiły do internetu. Niezakamuflowane egzemplarze modelu udało się przyłapać podczas kręcenia klipu reklamowego

Czym 3 GT różni się od 5 GT? Porównaj

To, że BMW poszerzy swoją gamę modelową o kolejnego przedstawiciela serii GT, wiadomo od dawna. Jednak prawdziwym zaskoczeniem są zdjęcia, które przedostały się do sieci. Już wiemy, jak wygląda BMW serii 3 Gran Turismo.

Mniejsza siostra serii 5 GT ma przód od standardowej "trójki" - charakterystyczne łezki w reflektorach i długa maska nie pozwalają pomylić tych dwóch aut. Nieco inaczej sytuacja wygląda w przypadku tylnej części nadwozia. Opadający pod dużym kątem dach i wysoko zarysowana linia klapy bagażnika to cechy charakterystyczne serii GT, których nie mogło zabraknąć również w "trójce".

Szpiegom udało się przyłapać dwie odmiany modelu - standardową i wyposażoną w pakiet M Sport. Ta druga to najprawdopodobniej wersja 335i, o czym świadczą dwie końcówki układu wydechowego.

Na razie nie wiadomo, kiedy BMW zdecyduje się oficjalnie zaprezentować 3 GT. Najbardziej prawdopodobnym miejscem premiery modelu jest salon w Detroit, który odbędzie się już w styczniu. Europejczycy zobaczą auto najprawdopodobniej dwa miesiące później, podczas Salonu Samochodowego w Genewie.

Źródło: F30post.com

ZOBACZ TAKŻE:

Kiedyś luksus dla najbogatszych, dziś "piątkę" można mieć za 15 tys. zł

25 lat BMW V12

Nowe BMW M6 | Galeria

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.