"Wytrącony z równowagi" | Konkurs

Moto.pl znów rozdaje książki Jeremy'ego Clarksona. Tym razem na chętnych czeka dziesięć egzemplarzy jego najnowszego dzieła pt. "Wytrącony z równowagi". Aby wygrać, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie

"Wytrącony z równowagi" nie jest książką o samochodach. Owszem - Clarkson pisze o nich w charakterystycznym dla siebie stylu, który nie pozwala pomylić go z nikim innym, robi to jednak w taki sposób, że recenzja każdego samochodu wydaje się jedynie pretekstem do poruszenia wielu innych, niekoniecznie związanych z motoryzacją rzeczy. Jeremy pisze o piłkarzach zwijających się z bólu po rzekomym faulu, wakacjach w Sankt Mortiz, swoich perypetiach w szkole średniej, zdjęciach robionych mu przez paparazzich, wyjątkowej wrażliwości swoich oczu, japońskim sposobie na gigantyczne korki, iPhonie, traumatycznych doznaniach z biwakowania z rodzicami i żonach polityków.

W "Wytrąconym z równowagi" tradycyjnie nie zabrakło wyjątkowo celnych, inteligentnie złośliwych i przede wszystkim rozśmieszających komentarzy pod adresem różnych nacji, środowisk, a nawet współprowadzących program "Top Gear".

W naszym konkursie do zgarnięcia jest dziesięć najnowszych książek Clarksona. Co trzeba zrobić, żeby je zdobyć?

Odpowiedzieć na proste pytanie: W jakim mieście urodził się Jeremy Clarkson?

Odpowiedź przesłać na adres: redakcja@moto.pl

W tytule maila wpisać: "Wytrącony z równowagi"

Na końcu wiadomości wypisać swoje dane kontaktowe.

UWAGA! Książki zgarnie dziesięć pierwszych osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe. Pod uwagę bierzemy wyłącznie dobrze zatytułowane maile z informacjami kontaktowymi w treści.

Powodzenia!

ZOBACZ TAKŻE:

Wpisz markę, model, rocznik i znajdź swoje wymarzone auto w dobrej cenie

Dziewczyny i samochody wczoraj i dziś

Ford najszybszym samochodem na świecie

Więcej o: