Toyota RAV4 - pierwsze zdjęcia

Nowe wcielenie Toyoty RAV4 zadebiutuje za kilka dni podczas salonu samochodowego w Los Angeles. Jednak dzięki zdjęciom, które wyciekły do sieci już dziś wiemy, jak auto wygląda

Mocne, drogie, nikomu niepotrzebne. Najfajniejsze super SUV-y

Chociaż nie wiemy jeszcze nic o mechanicznym aspekcie nowej "Ravki", jej wygląd nie jest już dla nikogo tajemnicą. Wczoraj wieczorem do sieci wyciekły pierwsze zdjęcia małego japońskiego SUV-a. Jedno jest pewne, nowe wcielenie trudno będzie pomylić z obecnie sprzedawanym modelem.

Styliści Toyoty przygotowali dla auta zupełnie nowy pas przedni, nawiązujący do najświeższych modeli japońskiej marki. Przód jest teraz "ostrzej" nakreślony, a reflektory do złudzenia przypominają te z nowego Aurisa. Zupełnie inaczej niż w obecnej wersji RAV4 wygląda również tył auta. Uwagę zwracają zwłaszcza duże tylne lampy, które wyciągnięto daleko na klapę bagażnika. Na kilku zdjęciach można też podziwiać zaprojektowane na nowo wnętrze.

Nowa Toyota RAV4 zadebiutuje w tym tygodniu podczas salonu samochodowego w Los Angeles. Niebawem powinna się zatem pojawić dużo oficjalnych zdjęć. Póki co, zapraszamy do galerii tego, co wyciekło do sieci.

ZOBACZ TAKŻE:

Najbardziej niezawodne SUV-y

"Ravka" na baterie

Odświeżona RAV4 od 92 500 zł

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.