Porsche Attack - atak na Porsche?

W Porsche 911 fajne jest to, że mimo sportowej duszy, na zewnątrz jest wytworne. Nie musi szpanować wielkimi spojlerami. I tak wszyscy wiedzą, że wprawny kierowca potrafi obudzić w nim prawdziwą bestię. Zawsze jednak znajdą się tacy, którzy próbują dodać mu charakteru. Z różnym skutkiem

Porsche 911 - test | Pierwsza jazda

Na wizualizacjach w galerii możecie podziwiać projekt kanadyjskiego tunera o nazwie Anibal Automotive Design. Najnowsze wcielenie 911-tki otrzymało całkiem nowy (i dość krzykliwy, przyznacie), poszerzający pakiet aerodynamiczny składający się z przeprojektowanych zderzaków z wielkimi wlotami powietrza, progów i dużego skrzydła za tylną szybą. Trudno też nie zauważyć imponujących rozmiarów dyfuzora i zintegrowanego z nim układu wydechowego z czterema końcówkami. Dzieło kanadyjskiej firmy wieńczą duże, polerowane obręcze oraz maska wykonana z włókna węglowego.

To tylko tzw. "rendery", ale przedstawiciele Anibal Automotive Design zapewniają, że prace nad pakietem są już na ukończeniu. Tuner nie zdradził natomiast, czy przygotował jakieś modyfikacje jednostki napędowej i zawieszenia, pasujące do radykalnie przeprojektowanego nadwozia.

Jak podoba się Wam Porsche 911 w ostrym kanadyjskim sosie? Czekamy na komentarze.

ZOBACZ TAKŻE:

Porsche 911 Carrera 4 i 4S | Galeria

Mocne korzenie - Porsche 911

Porsche - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.