Ranger wybrany pickupem roku 2013

Do kolekcji tegorocznych nagród Ford może dołączyć nową statuetkę. Ford Ranger zdobył tytuł Międzynarodowego Pick-upa Roku 2013

Ford Ranger - test Chuck Norris approved

W tym roku firma Ford odebrała już nagrodę "Międzynarodowego Vana Roku 2013" przyznaną nowemu Fordowi Transit Custom oraz nagrodę "Międzynarodowego Silnika Roku", którą wyróżniono benzynowy silnik EcoBoost o pojemności 1 litra.

Nowy Ford Ranger zdobył nagrodę "Międzynarodowego Pickupa Roku 2013" po przeprowadzeniu serii wyczerpujących testów na poligonie doświadczalnym Millbrook w Bedfordshire w Wielkiej Brytanii, w których zdobył 47 punktów - to więcej, niż suma punktów uzyskanych przez zdobywców drugiego i trzeciego miejsca łącznie, czyli Isuzu D-Max i Volkswagena Amarok. Przedstawiciele Forda odebrali tę prestiżową nagrodę z rąk przewodniczącego jury Pietera Wiemana podczas Fleet Transport EXPO 12 w Dublinie.

Ford Ranger to znakomity samochód wielozadaniowy, łączący stabilne i komfortowe właściwości jezdne na asfalcie z dużymi możliwościami terenowymi - powiedział Jarlath Sweeney, irlandzki dziennikarz i jeden z jurorów konkursu

Wszyscy jurorzy jednogłośnie uznali nowego Forda Ranger numerem jeden wśród pickupów, podkreślając jego doskonałe właściwości jezdne zarówno na asfalcie, jaki i poza ubitymi drogami.

ZOBACZ TAKŻE:

1.0 EcoBoost od Forda ogłoszony silnikiem roku 2012

Nowe dostawcze Fordy

Ford Ranger - ogłoszenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.