Odświeżone Suzuki Jimny wycenione

W polskich salonach Suzuki można już zamawiać odświeżony model Jimny. Co się zmieniło i ile trzeba zapłacić za małą, japońską terenówkę?

Zmian nie jest wiele. Skupiają się głównie na pasie przednim i wnętrzu. Przestylizowany zderzak i nowa maska, którą - w zależności od wersji - "przecinają" pionowe lub poziome żebra - to najbardziej widoczne różnice w porównaniu z przedliftingową odmianą modelu.

Suzuki Grand Vitara po liftingu wyceniona

Wnętrze nie zostało wzbogacone jedynie o nowe materiały, ale również o dodatkowe 3 centymetry przestrzeni (o tyle dłuższe jest poliftingowe Jimny). Nowa tapicerka siedzeń stosowana w wersjach wyposażenia Club oraz Comfort ma być trwała i praktyczna. Zmieniony został styl wszystkich zagłówków. Najdroższa wersja wyposażenia Elegance oferuje "pakiet skórzany" - wszystkie siedzenia oraz koło kierownicy zostały pokryte skórą syntetyczną.

Struktura gamy modelowej odświeżonego Jimny obejmuje wspomniane już 3 wersje wyposażenia: Club, Comfort i Elegance. Suzuki wzbogaciło standardowe wyposażenie o system mocowania fotelika dziecięcego ISOFIX (wszystkie wersje) oraz elektrycznie podgrzewane lusterka zewnętrzne (dla Jimny 1.3 Comfort). Wersja wyposażenia Elegance jest dostępna zarówno z manualną, jak i automatyczną skrzynią biegów.

Ile trzeba zapłacić za odświeżoną terenówkę Suzuki? Oto ceny: . Jimny 1.3 Club - 57.900 zł . Jimny 1.3 Comfort - 62.900 zł . Jimny 1.3 Elegance - 65.900 zł . Jimny 1.3 A/T Elegance - 68.900 zł

ZOBACZ TAKŻE:

Suzuki Jimny z 2008 roku za niecałe 30 tys. zł

Suzuki Splash - test | Długi dystans

Suzuki Swift Sport | Ceny

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.