Porsche Cayenne Diesel od Kahna

Kahn Design to firma, która tuninguje auta wszelakiej maści, ale szczególnie lubuje się w poprawianiu i upiększaniu SUV-ów. Ich najnowszym dziełem jest ekstremalne wcielenie wysokoprężnego Porsche Cayenne

Cayenne Turbo S - to brzmi dumnie

Kahna zaliczyć można do tunerów raczej... ekspresyjnych. Oprócz wielkich kół, samochody z reguły ozdabiane są dość śmiałymi pakietami aerodynamicznymi. Nie inaczej jest i w tym przypadku.

>> Używane Porsche Cayenne już od... <<

Nazwa Porsche Supersport Widetrack mówi sama za siebie. I chociaż 3-litrowe V6 inżynierowie postanowili zostawić w spokoju, z zewnątrz auto prezentuje się dużo groźniej niż fabryczna wersja modelu. A wszystko za sprawą subtelnie zmodyfikowanych zderzaków, specjalnie skrojonych nakładek poszerzających nadkola i dużego spojlera nad tylną szybą. Trudno nie zauważyć też potężnych, 22-calowych obręczy kół, a efektu dopełniają mocno przyciemnione szyby, czarne klamki, złote zaciski hamulcowe i ozdobne końcówki układu wydechowego. W kabinie niemieckiego SUV-a styliści Kahna również zostawili po sobie ślad. To m.in. fotele ze skórzanym, perforowanym obiciem i dwukolorowymi przeszyciami oraz nowe zegary.

Ile trzeba zapłacić za tak przyprawione Porsche Cayenne? W Wielkiej Brytanii, skąd wywodzi się Kahn Design, ceny zaczynają się od 73 875 funtów, czyli ponad 380 tys. zł.

ZOBACZ TAKŻE:

Porsche Cayenne za pół miliona euro

Porsche Cayenne od Lumma Design

Porsche Cayenne GTS - Pierwsza jazda

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.