Volvo V40 R-Design wycenione

Z eleganckiego kompaktu premium tworzy rasowo wyglądającego drogowego rozrabiakę - mowa o pakiecie R-Design, który właśnie poszerzył ofertę Volvo V40. Znamy już jego polskie ceny

Te auta są warte swojej ceny. Pięknie "ubrane" i piekielnie szybkie

Volvo oferuje pakiet R-Design do V40 T3, T4, T5, D2, D3 i D4. Innymi słowy - do wszystkich wersji silnikowych. Najtańsza odmiana V40 R-Design z benzynowym silnikiem T3 o mocy 150 KM to wydatek 106 900 zł. To o 19 tys. zł więcej od bazowej odmiany modelu wyposażonego w tę samą jednostkę.

Najdroższym szwedzkim kompaktem z nowym pakietem będzie V40 R-Design T5 z 2.5-litrowym benzyniakiem o mocy 254 KM. Cena: 134 900 zł. Najtańsza odmiana kompaktowego Volvo z tym silnikiem (wersja Kinetic) to wydatek 121 900 zł, czyli o 13 tys. zł mniej niż w przypadku V40 R-Design T5. W cenniku Volvo znajduje się jednak wersja wyposażenia Summum, która w połączeniu z 254-konnym benzyniakiem daje cenę równą 139 700 zł, czyli więcej od "V-czterdziestki" z nowym pakietem.

Nowe Volvo V40 R-Design wyróżnia kilka smaczków stylistycznych, wśród których znajdziemy m.in. sportowy dyfuzor, podwójną końcówkę układu wydechowego, pięcioramienne felgi, skórzano-tekstylną tapicerkę R-Design i nowy kolor lakieru Rebel Blue. Dodatkowo w skład wyposażenia R-Design wchodzą LED-owe światła do jazdy dziennej oraz sportowy spojler.

W salonach Volvo można już składać zamówienia na V40 R-Design. Pierwsze samochody wyposażone w nowy pakiet trafią do klientów w grudniu.

ZOBACZ TAKŻE:

Volvo niedawno zakończyło produkcję tego modelu. Może warto rozejrzeć się za używanym egzemplarzem?

Volvo V40 - poduszka powietrzna dla pieszego | Wideo

Euro NCAP - nowe crashtesty, nowy lider segmentu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.